Tüm Hizmetlerimiz

E-ticaret ile İşinizi Büyütün

E-ticaret ile İşinizi Büyütün

E-Ticaret internet ortamında insanların belirli sistemler üzerinde gerçek ya da sanal ürünleri para karşılığında satın alması işlemidir. Kısaca tanımayalacak olursak e-ticarete, ticaretin elektronik versiyonudur diyebiliriz. Elektronik Ticaret veya "E-Ticaret" anlam olarak genellikle internet üzerinde mal ve/veya hizmet satın alma hareketi olarak tanımlanmaktadır. Özellikle günümüzün sıcak konusu olarak her web sitesi üzerinde sanal mağazalar veya sanal alışveriş merkezleri görmek mümkündür....

SEO Hizmeti ile her zaman siteniz ilk sırada

SEO Hizmeti ile her zaman siteniz ilk sırada

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), bir web sitesinin organik arama sonuçlarında daha iyi sıralama elde etmesini amaçlar. SEO hizmeti ise bu amaca yönelik yapılan tüm işlemlerin genel tanımıdır. Doğru yapılmış bir arama motoru optimizasyonu ile; web siteniz, dolayısı ile ürün veya hizmetleriniz, benzer ürün veya hizmet arayan insanlara daha fazla görünür ve erişilebilir olur.

Ürünlerinizi Tanıtmak Bu Kadar Kolay

Ürünlerinizi Tanıtmak Bu Kadar Kolay

Büyük Ölçekli Ürünlerinizi sanal kart optimizasyonu olmadan sizin istekleriniz doğrultusunda eklenen özellikler ile sunabilirsiniz. Bu tip sitelerde hem firma tanıtım hemde ürün tanıtım yapmaktır. ürün tanıtım sitelerinde firma tanıtım sitesine ek olarak ürünlerimiz bölümü buulunmaktadır burada sınırsız ürün eklenebilir ve eklenen ürünlerin kullanım alanları, Kullanım şartları, Ürün tanıtım yazısı, Ürün teknik özelikleri ve sosyal medya palaşım bölümleri bulunmaktadır. Ürünlerinize Fiyat yazabilirsiniz fakat Visa entegrasyonu bulunmadığından dolayı satış yapılamamaktadır.

Firmanızı Tanıtmanın En Kolay Yolu

Firmanızı Tanıtmanın En Kolay Yolu

Bu tip sitelerde önceliğimiz firmanızın kurumsal yapısını yansıtmaktır.Firma tanıtım sitelerinde Anasayfa,Hakkımızda, galeri, Blog ve İletişim formu bulunmaktadır bunların tamamı firma tarafından düzenlenebilmektedir. firmalar istediği zaman blog da paylaşım yapabilir yada galeride firmasına ait görselleri yükleyebilir.

Sosyal Medya Yönetiminizi Yapalım Zirve de Kalın

Sosyal Medya Yönetiminizi Yapalım Zirve de Kalın

Sosyal medya hakkında en fazla merak edilen konular arasında sosyal medya yönetiminin tam olarak ne olduğu yer almaktadır. Sosyal medya yönetimi, sosyal medya hesapları ve sayfaların nasıl kullanılacağı, büyüme sürecinin nasıl işlemesi gerektiğini, imaj yönetiminin nasıl olması gerektiği ve kriz durumlarında nasıl yolar izlenmesi gerektiğini gösteren yollardır.

Göz Kamaştırıcı Grafikler ile Tüm ilgi Üzeriniz de

Göz Kamaştırıcı Grafikler ile Tüm ilgi Üzeriniz de

Afişler, kitaplar, bilgi ve uyarı işaretleri, broşürler vb. grafik tasarımı etkinlik alanı içine girer. Grafik Tasarım, görsel öğeler ile yazıyı kullanarak izleyici etkilemek ve belli bir mesajı belli bir kitleye iletmek amacı ile oluşturulmuş her türlü tasarımı kapsayan bir tasarım dalıdır. Grafik tasarım, görsel bir iletişim sanatıdır. Grafik tasarımda görsel unsurlar kenar çizgileri ile aynı yönde yerleştirildiklerinde düzenli ve durağan, karşıt yönde yerleştirildiklerinde dinamik ve enerjik bir yapı oluştururlar.

Webilebi