E-Ticaret

E-ticaret  ile İşinizi  Büyütün 

E-Ticaretiniz varsa 7/24 Açık Şubeniz Var Demektir.

E-Ticaret internet ortamında insanların belirli sistemler üzerinde gerçek ya da sanal ürünleri para karşılığında satın alması işlemidir. Kısaca tanımayalacak olursak e-ticarete, ticaretin elektronik versiyonudur diyebiliriz. Elektronik Ticaret veya "E-Ticaret" anlam olarak genellikle internet üzerinde mal ve/veya hizmet satın alma hareketi olarak tanımlanmaktadır. Özellikle günümüzün sıcak konusu olarak her web sitesi üzerinde sanal mağazalar veya sanal alışveriş merkezleri görmek mümkündür. Eticaret, ürün ve hizmet satın alma/satma faaliyetinin bilgisayar ağları kanalıyla gerçekleştirilmesinin yanı sıra; sunulan ürün için talep yaratmak (pazarlama), müşteri desteği vermek (satışın bütün evrelerinde), ticari kurumlar ile müşterileri arasındaki ticari ve lojistik iletişimi yine küresel bilgisayar ağları kanalıyla sağlamaktır. Bunun yanında firmanın yönetimini kolaylaştırıcı sitemlerdir.

E-ticaret ile İşinizi Büyütün

E-ticaret ile Dünya Pazarına Açılmaya Hazır Olun. E-ticaretin Size İş Yerinize Kattıklarına Şaşıracaksınız.

E-ticaret ile İşinizi Büyütün

Güvenlik Duvarı

En gelişmiş alt yapımız ile siz değerli müşterilerimizin ve sizin değerli müşterilerinizin tüm bilgilerine koruyor bilgilerinize herhangi bir erişim olmaması için güvenlik alanında çalışmlar yaparak gerekli güncellemelerimizi istinasız yapıyoruz.

Yazılım Güvenliği

SSL Sertifikası

Güvenlik Duvarı

Ultra Hızlı E-ticaret

E-ticaret web projelerimiz paket durumuna bakılmaksızın ultra hızlı olan site imkanı sunuyoruz.E-ticaretpaketlerimiz de elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Ultra hızlı alt yapımız ile turbo booster sunucularımız da çalışan E-ticaret sitelerimiz bekleme yapmaksızın aynı anda 100.000 kişiye hizmet verebilecek hız kapasitesindedir.

Mutlu Müşteriler

Referanslarımız

Webilebi